SPA

RANDEVU ALyazısına tıklayarak sende randevu al ve Loop Fitness SPA’yı görme ve Loop Fitness’lı olma şansını yakala!


Loop spa tüm misafirlerine aynı değer ve ilgiyi göstermekte, aldığınız bakımlarda üstün kalite ve hizmeti bir arada sunarak yeni nesil spa tarzını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Kadromuzda bulunan uzman terapistler ile hizmet kalitesini her zaman birinci sırada tutmayı amaçlamaktayız. Loop spa da deneyimli terapistlerimiz tarafından sunulan uzak doğu masajları ile sunulan klasik Avrupa masajlarının yanında geleneksel Türk Hamamının keyfini çıkartabilir; kendine has dokusuyla oluşturulan dinlenme alanımızda aradığınız huzur ve rahatlığı bulabilirsiniz. Loop spa atmosferine girdiğiniz andan itibaren dinginlik veren müzikler eşliğinde dış dünyanın stresinden, sıkıntısından sizi uzaklaştırarak gerçek bir masaj keyfi ile özel olmanın farkını tüm misafirlerimize yaşatmaktayız.

Geleneksel Hamam

Osmanlı geleneklerinden biri olan bu vücut temizleme terapisinde, önce kese yardımıyla cildiniz temizlenerek, ölü hücrelerin dökülmesi ve cildinizin tekrar nefes alması sağlanır. Böylelikle vücudunuzdaki kan dolaşımının hızlandığını fark ederek, kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissedersiniz. Kesenin ardından yapılan rahatlatıcı sabun masajıyla baştan ayağa hoş kokular içinde, bu benzersiz deneyimin tadına varmanız sağlanır.

Klasik İsveç

En bilinen masaj tekniğidir. Orta ve derin baskıların kompozisyonu, rahatlatıcı ve stres giderici bir etki yaratmasının yanı sıra olası sakatlanmalara karşı önleyici bir koruma oluşturmaktadır.

Anti Stres

Klasik İsveç masaj tekniğinin daha yumuşak baskıyla uygulanmış halidir.

Spor Masajı

Özellikle spor yapanlara yönelik iyileştirme amaçlı ve sert baskılı bir masaj tekniğidir. Kas, sinir ve omurga zedelenmelerinin iyileşmesini hızlandırır.

Anti Selülit

Vücuttaki selülit noktalarının hedeflendiği özel yağlarla yapılan yoğun baskılı ve efektif bir masaj tekniğidir. Kan dolaşımını hızlandırıp, incelmeyi sağlarken selülit oluşumunu da engeller.

Mayoterapi

Kas ve tendon bağlantı noktalarına odaklı derin baskı tekniğiyle yapılan ağrı giderici bir masaj tekniğidir. Kür biçimde alındığı zaman kronik ağrıların ortadan kaldırılmasında etkin rol oynar, tedavi edici etkisi vardır.

Refleksoloji

Özel bir masaj tekniği ile uygulanan ayak masajı. Ayaklardaki refleks noktaları yardımıyla tüm vücuda ve organlara ulaşır. Enerji blokları çözülür, vücudun kuvvet noktaları aktive edilir ve kendini iyileştirme sürecine katkı sağlar.

Lokal Sırt Masajı

Sırt bölgesine odaklanmış lokal masaj tekniği.

Baş, Boyun, Omuz

Baş, boyun ve omuz bölgesel bir masaj tekniğidir. Özellikle yoğun stresli kişilerde oluşan enerji blokajlarını ortadan kaldırarak rahatlama etkisi sağlar.

Lokal Yüz Masajı

Cilt kaslarını sıkılaştırıcı yüze uygulanan özel bir masaj.

Geleneksel Bali

Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini sağlar. Kaslarda oluşan gerginlik giderilir, enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut vazihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Aromasaj

Uzakdoğu’dan getirilen organik masaj yağlarıyla yapılan bu bakımda, 6 farklı aromadan arzu ettiğiniz ile klasik ve ağrı giderici masaj teknikleri kombine edilerek vücut ve ruhun dinlendirilmesini ve tedavisi amaçlanmaktadır.

Bali Aromasaj

Endonezya’dan getirilen organik masaj yağlarıyla yapılan bu bakımda 5 farklı aromadan arzu ettiğiniz ile Balimasaj teknikleri kombine edilerek vücut ve ruhun rahatlatılması amaçlanmaktadır.

Tay Aromasaj

Tayland’dan getirilen organik masaj yağlarıyla yapılan bu bakımda, 4 farklı aromadan arzu ettiğiniz ile tay masaj ve gerdirme teknikleri kombine edilerek vücut ve ruhun canlandırılması amaçlanmaktadır.

Ekspres Hamam

Vücut rahatlatmak ya da yağdan arındırmak için bakım öncesi yada sonrası ekspres hamam bakımı. Keseleme Prosedürü yerine, özel sabun masajıyla vücut temizliği yapılmaktadır.